Chaos w OSSIE

Materiały promujące OSSA w Szczecinie
Materiały promujące OSSA w Szczecinie

Zbliżają się Ogólnopolskie Spotkania Studentów Architektury. Tegoroczne letnie warsztaty architektoniczne odbędą się w Szczecinie w dniach 13-20 lipca. 

Uczestnicy spotkań zmierzą się z chaosem – tematem przewodnim wydarzenia. Zagadnienia ze świata fizyki zostaną wykorzystane do analizy współczesnego społeczeństwa, architektury i urbanistyki.

OSSA to marka wśród studenckich wydarzeń. Jeśli dodamy, że w Szczecinie – mieście ogrodzie pojawi się grono interesujących tutorów i prelegentów, a warsztaty odbędą się w tle dwóch wspaniałych współczesnych obiektów architektonicznych – Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza (Estudio Barozzi Veiga) i Centrum Dialogu Przełomy (KWK Promes Robert Konieczny), to zapowiada się prawdziwa letnia gratka dla miłośników architektury.

Warunkiem koniecznym udziału w warsztatach jest przygotowanie wstępniaka na temat Koło kwadratu. Organizatorzy dopuszczają każdy rodzaj twórczości, pod warunkiem, że prace będą samodzielne (a nie grupowe). Wstępniak (oraz formularz zgłoszeniowy) może wysłać student kierunku architektura i urbanistyka, architektura wnętrz, architektura krajobrazu itp. z uczelni polskiej lub zagranicznej, a także absolwent, który obronił dyplom nie później niż rok przed datą warsztatów. Prace można przesyłać między 16 a 30 czerwca 2014 r.

Organizatorzy: Wydział Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, 13 muz, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Studentów Architektury

Redakcja (na podstawie materiałów prasowych Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Studentów Architektury)

szczecinossa2014.blogspot.com