imm cologne 2011


W dniach 18 - 23 stycznia 2011 roku w Kolonii rozpoczną się pierwsze w tym roku międzynarodowe targi dla branż meblarskiej i wyposażenia wnętrz – imm cologne. Tak jak w latach ubiegłych, wystawcy zaprezentują nowe produkty oraz trendy, które będą dominować w roku 2011, ale również innowacyjne rozwiązania materiałowe i techniczne, które w kolejnych latach będą zmieniać rynki meblarski i wyposażenia wnętrz na świecie.

Wśród najsilniej reprezentowanych wystawców znajdą się firmy włoskie – ponad sześćdziesiąt – m.in.: MDF Italia, Kartell, Cassina oraz Cappellini. Na targach zaznaczą swoją obecność również inne uznane marki, m.in.: hiszpańska Gandia Blasco; skandynawskie Fritz Hansen, Furnism, Stringfurniture; francuska Ligne Roset. Podczas targów w ramach wydarzenia D³ Design Talents zaprezentują się również młodzi, utalentowani projektanci, uczelnie kształcące projektantów form przemysłowych, architektów wnętrz i architektów oraz niezależni designerzy.

Zapowiedziany liczny udział firm z całego świata wiąże się z renomą targów im cologne, ale również ze stosunkowo dobrą sytuacją niemieckiego rynku, o który zabiegają zagraniczni producenci.

www.imm-cologne.com

Materiały prasowe imm cologne

Wieszak, 2010, proj. Le Corbusier, producent Cassina © Cassina
Wieszak, 2010, proj. Le Corbusier, producent Cassina © Cassina