ae fusion Studio to interdyscyplinarna firma, łącząca doświadczenie architektów i inżynierów w celu zapewnienia wydajnego i ekonomicznego procesu planowania i realizacji inwestycji.

ae fusion Studio łącząc doświadczenie na polach: współczesnej kultury, dynamicznych procesów społecznych i architektury angażuje się w projekty na pograniczu sztuki, architektury, inżynierii i nowych technologii. Kompleksowość oferty obejmuje planowanie urbanistyczne, architekturę, wnętrza oraz projektowanie produktu, gdzie relacje miedzy człowiekiem, technologią i naturą są tłem do nowego formowania przestrzeni.
Tożsamość każdego projektu jest wypadkową analizy potrzeb i pragnień użytkowników oraz kontekstu miejsca – zarówno kulturowego, jak i naturalnego. Przekonanie, że jakość środowiska ma bezpośredni wpływ na jakość naszego życia, i wiara, że dobra architektura jest syntezą (fusion) powyższych elementów, stanowią rdzeń strategii projektowania w ae fusion Studio.

ae fusion Studio oferuje kompleksowe rozwiązania projektowe od wstępnych koncepcji popartych wyczerpującymi analizami, poprzez międzybranżowe ustalenia projektowe poszczególnych rozwiązań i detali, aż do budowy. Studio wychodzi poza granice standardowo pojmowanej funkcji biura architektonicznego, starając się wpływać na poprawę stanu środowiska, zwłaszcza w obszarach wysoko zurbanizowanych, czy w krajach rozwijających się. Celem biura jest podniesienie jakości życia poprzez nowoczesną, przemyślaną i powiązaną z naturą architekturę. Studio oferuje ponadto kompleksowe usługi doradcze, wizualizacyjne oraz z zakresu modelowania 3D. ae fusion Studio zajmuje się również badaniami nowych technologii budowlanych przy wykorzystaniu projektowania parametrycznego i nowych mediów oraz narzędzi produkcji. Współpraca z biurami i firmami w Polsce, Niemczech i Wielkiej Brytanii pozwala na wykorzystanie ich know-how. Biuro oferuje serwis dwujęzyczny (angielski i niemiecki) dla Klientów zagranicznych.