BudCud to multidyscyplinarne biuro projektowe. Zajmujemy się nie tylko projektowaniem obiektów czy sporządzaniem rysunków planów urbanistycznych, oferujemy swoje usługi w znacznie szerszym zakresie: od brandingu czy realizacji scenografii i reklam po nadzór nad realizacją dużych inwestycji.

Trzon firmy tworzą młodzi ludzie, a ich niespożyta energia, ambicja i zaangażowanie gwarantują najwyższą jakość wykonywanych przez BudCud usług. Na co dzień współpracujemy z doświadczonymi specjalistami z różnych dziedzin, którzy wspierają nasz zespół swoją wiedzą i praktyką. Naszą ambicją jest działać globalnie. Nasze projekty i realizacje publikowane są i wystawiane w Polsce, ale przede wszystkim zagranicą. Jesteśmy laureatem wielu nagród i wyróżnień. W prestiżowym konkursie Europan zostaliśmy nagrodzeni jak i wyróżnieni w dwóch jego edycjach. Nasz projekt wnętrza butiku FiuFiu zdobył drugą nagrodę dla najlepszego wnętrza w 2011 roku w Polsce. Ten sam projekt znalazł się w finałowej 10 międzynarodowej nagrody AIT-Award 2012 w kategorii: najlepiej zrealizowane wnętrze sklepu na świecie.

Głównym celem, który realizuje firma, jest dostosowanie swoich usług do obecnych i przyszłych potrzeb użytkowników przestrzeni. Chcemy być nowocześni, eksperymentować oraz przełamywać schematy. Jesteśmy optymistami, chcemy, by nasza architektura zaskakiwała swoich użytkowników i dawała im przyjemność z obcowania z nią. Za każdym razem pracując chcemy zaskoczyć samych siebie. Aby tak się stało, stale inwestujemy w intelektualny rozwój naszej firmy i jej pracowników. Takie podejście czyni firmę BudCud unikalną na mapie Polski.