KMA to zespół ludzi, dla których każdy projekt jest wyzwaniem i możliwością stworzenia nowej, harmonijnej przestrzeni. Wiemy, że dzięki odpowiednio dobranym proporcjom i materiałom miejsce zaczyna emanować nową energią, intryguje i przyciąga, a nowoczesny, funkcjonalny minimalizm umożliwia kreowanie takich wyjątkowych miejsc. Dlatego projektujemy.

Specjalizujemy się w projektach domów jednorodzinnych: nowoczesnych, funkcjonalnych i dostosowanych do potrzeb przyszłych mieszkańców. Niezależnie od tego, czy pracujemy nad koncepcją kameralnej willi czy luksusowej rezydencji, zawsze dążymy do stworzenia miejsca wyjątkowego, harmonijnie łączącego oryginalną formę z logicznym planem i optymalnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi.
Równie ważnym obszarem naszej działalności są wnętrza biurowe - dzięki doświadczeniu, zdobytemu podczas współpracy z wieloma inwestorami komercyjnymi, potrafimy w ekonomiczny i efektowny sposób przekształcać wnętrza średnich i dużych firm, a także budynków użyteczności publicznej.

KMA to nie tylko obiekty realizowane w Polsce i za granicą. To nie tylko projekty domów jednorodzinnych, biurowców i hoteli.
To światło, przestrzeń, bryła.
Linia, faktura, płaszczyzna.
Równowaga.