Pracownia Kruszewski Architekci powstała w 2004 roku. Biuro od początku działa w siedzibie przy ulicy Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie.

W naszym biurze projektujemy budynki o różnych skalach i programach, o różnym stopniu złożoności i oddziaływania na otoczenie. W swoim dorobku mamy realizacje osiedli budynków wielorodzinnych, budynki użyteczności publicznej, budynki biurowe i konferencyjne oraz przestrzenie i meble miejskie.

Nasz zespół tworzą doświadczeni architekci od wielu lat związani z pracownią. Na stałe współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami wszystkich branży technicznych uczestniczących w procesie projektowym. Projektujemy i koordynujemy wszystkie etapy inwestycji: począwszy od analizy chłonności terenu, uzgodnień administracyjnych, definicji projektu koncepcyjnego w ramach określonego programu i budżetu, poprzez sporządzenie pełnej wielobranżowej dokumentacji projektowej potrzebnej do uzyskania pozwolenia na budowę oraz przygotowanie szczegółowej dokumentacji przetargowej i wykonawczej. Aktywnie uczestniczymy w realizacji naszych projektów w ramach nadzorów autorskich, aż do momentu przekazania budynku inwestorowi.

Projekty i realizacje pracowni zostały dostrzeżone i uznane przez środowisko architektów oraz były wielokrotnie wyróżniane i publikowane przez specjalistyczne wydawnictwa krajowe i zagraniczne.