Pokaż się jest galerią najciekawszych prac dyplomowych młodych polskich twórców, którzy wkrótce będą zmieniać oblicze architektury. Sprawdź, jaką przyszłość projektują dla Ciebie!

Nie chowaj projektu do szuflady! Zainspiruj studentów, zaprezentuj swoje możliwości innym architektom, przekonaj do swoich pomysłów inwestorów, zwróć uwagę mediów!

Pokaż się przygotowaliśmy dla absolwentów polskich uczelni, którzy ukończyli architekturę, architekturę krajobrazu lub architekturę wnętrz na studiach I lub II stopnia i obronili projekt dyplomowy. Warunkiem publikacji prac jest ich wysoka wartość merytoryczna i walory formalne.


Kto może opublikować projekt?

O tym, czy jesteśmy zainteresowani publikacją Twojego projektu, dowiesz się na dwa sposoby.

Wyślij na adres pokazsie@archizoom.pl trzy wybrane plansze lub ich fragmenty (JPEG o niskiej kompresji – wysoka jakość, optymalne wysokość lub szerokość 1200 pikseli, maksymalna wielkość pliku 512 KB, 72 ppi), które najpełniej obrazują idee zawarte w projekcie (możesz dołączyć krótki opis projektu). Zapoznamy się z przesłanymi przez Ciebie materiałami i powiadomimy Cię o naszej decyzji.

Możesz się też zarejestrować na portalu Archizoom.pl (usługa Pokaż się) i przesłać na niego komplet materiałów (wskazówki dotyczące rejestracji i rodzaju materiałów niezbędnych do publikacji znajdziesz w zakładce Pomoc). Po ich akceptacji aktywujemy Twój profil. Jeśli projekt nie spodoba się nam, usuniemy Twoje materiały.