Jak opublikować projekt?

Wypełnij formularz rejestracji do usługi Pokaż się, znajdujący się w zakładce Rejestracja na portalu Archizoom.pl. Zapoznaj się z Regulaminem oraz Polityką prywatności – korzystanie z portalu jest jednoznaczne z ich akceptacją.

Dane, które podasz podczas rejestracji, pojawią się w Twoim profilu. Pamiętaj, że muszą być kompletne i zgodne ze stanem faktycznym. W ramach stworzonego profilu będziesz miał dostęp do swoich danych oraz do zamieszczonych materiałów, będziesz mógł je modyfikować lub usunąć.

Podczas rejestracji poprosimy Cię o następujące dane: imię*, nazwisko*, tytuł pracy*, uczelnia*, wydział*, promotor*, rok akademicki, w którym dyplom został obroniony (np. 2009 / 2010)*, rodzaj studiów: studia I stopnia lub II stopnia*, kontakt (e-mail*), WWW, krótki tekst o autorze projektu lub o projekcie (* – dane obowiązkowe).

Materiał, który prześlesz, musi spełnić kilka wymogów. W profilu możesz umieścić do 12 plików graficznych (JPEG, PNG lub GIF, niska kompresja – wysoka jakość, optymalne, a zarazem maksymalne: wysokość lub szerokość to 1200 pikseli, maksymalna wielkość pliku 512 KB, 72 ppi). Poszczególne ilustracje nie muszą być całymi planszami dyplomowymi, mogą stanowić ich fragmenty. Istotne jest, aby optymalnie obrazowały idee projektu i były czytelne. Prezentowany w Pokaż się projekt dyplomowy musi być tym, który został obroniony na uczelni.